Výtěžek


Děkujeme! Do filipínské vesničky Tagyatay jsme díky vám a zdvojnásobení výtěžku Nadací Divoké Husy odeslali 116 024 Kč

Výtěžkem jubilejního Modrého bálu podpoříme (tak jako při prvním a pátém ročníku) sociální centrum Pag-asa na Filipínách. Z centra nás již informovali, že výtěžek použíjí přímo na pomoc jednadvacetiletému Brando Digovi.

Tento chlapec utrpěl jako batole popáleniny na pulce těla. Zatím podstoupil transplantace kůže na obličeji, pažích, rukách a na těle. Největší problém však ještě nebyl vyřešen. S touto operací se muselo počkat až bude Brando dospělý. Požár byl tak silný, že mu na pravé straně hlavy spálil lebku. Muselo se tedy počkat, až Brando přestane růst a pak se bude moci lebka spravit, nyní má na tomto místě pouze kůži.

Je to velice nákladný chirurgický zákrok a příspěvek z letošního Modrého Bálu pomůže doplnit zdroje financování operace. Brando pomáhá centru Pag-asa a pracuje tiskařské dílně.

Informace o sociálním centru Pag-asa můžete také najít na jejich webových stránkách http://pagasasocialcenter.org/

Kde Modrý tým pomáhá?

Během 10 let modrého bálu jsme pomohli klepšímu životu či vzdělání dětem po celém světě. Díky Vám, návštěvníkům jsem mezi ně rozdělili bezmála 400 000 kč. Projekty které podpoříme hledáme skrze osobní kontakty a známosti. Máme pak garanci, že je dar využit přesně tak jak má být.