Změna místa


Po nedodržení (ústní) dohody s barem v Panském domě v Chocni, MĚNÍME MÍSTO KONÁNÍ do kulturního domu v ČESKÝCH HEŘMANICÍCH (9 km od Chocně).

Samozřejmě chápeme, že pro některé z vás je to komplikací, proto nabízíme vrácení plné částky vstupného (v IC Choceň) nebo zrušení mailové rezervace (modrybal@gmail.com).

Pevně však věříme, že vás tato změna nevykolejí a přijdete si s námi užít Modrý bál i tak! Abyste se nemuseli trápit s dopravou, budou vám v různé časy, K DISPOZICI AUTOBUSY z choceňského náměstí do Heřmanic a zpět. Z Chocně v 18:15, v 19:00 a ve 20:00h. Z Českých Heřmanic potom zpět do Chocně v 0:30, 2:00 a 3:00h.

A ptáte se na výhody nového místa? Tady jsou! Sál je větší, takže nejen že bude více prostoru na tancování, ale navýšíme i počet vstupenek, které jsou jinak téměř vyprodané. Dále vás čeká perfektní bar, který si vezme na starosti choceňský Šantán. Za jejich alkohol, pivo, i koktejly se zaručujeme. Hned vedle sálu je otevřena hospoda s poctivou českou kuchyní, kde se můžete najíst. O vřelosti prostředí nemluvě:)

Děkujeme za pochopení, nekazíme si radost a jedeme dál!

Těšíme se na vás již zanedlouho-9.dubna!
Modrý tým